Nové pacienty nepřijímáme


Vážení pacienti,

z důvodů přeplnění kapacity musíme nová vstupní vyšetření bohužel pozastavit.

V současné době nikdo z dotázaných kolegů v oblasti Rychnov nad Kněžnou, Náchod a Litomyšl (okres Ústí nad Orlicí a Choceň) nové pacienty do péče nepřijímá pro dosažení a překročení únosného naplnění kapacity jednotlivých ordinací.

Nejbližší ordinace, které nové pacienty do péče přijímají jsou v Hradci Králové, Dvoře Králové nad Labem (pouze jedna ordinace) a Dolní Dobrouči (pouze jedna lékařka, velmi omezeně). Úplný seznam zdravotnických zařízení najdete na stránkách ČSK www.dent.cz.

Prosím kontaktujte své zdravotní pojišťovny, aby byl znám rozsah a závažnost nedostatku péče v regionu. Zdravotní pojišťovny jsou garantem dostupnosti a zodpovídají za síť poskytovatelů zdravotní péče.

Další informace o ordinacích přijímající nové pacienty, případně informace o znovuotevření objednávání vstupních vyšetření u nás se dozvíte zde. Aby Vám aktuality neunikly, přihlaste se do zpravodaje na našich stránkách (v pravém panelu), nebo na FB stránkách.

Potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, že další vstupní vyšetření neobjednáváme a tedy nové pacienty nepřijímáme naleznete ZDE.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Tomáš Petrák