Přijímáme nové pacienty – první informace ke vstupním vyšetřením (říjen 2020)

— TYTO INFORMACE JIŽ NEJSOU AKTUÁLNÍ —

Vážení pacienti,

otevíráme další vlnu nových vstupních vyšetření. K vyšetření se můžete objednat ve čtvrtek 1.10.2020 12:30-15:30.

Vstupní vyšetření zahrnuje kontrolu stavu sliznic, zubů a dásní a odhalení případných problémů. Zároveň Vás čeká série několika malých rentgenových snímků v nejmenším nezbytném počtu. V případě potřeby doporučíme další nezbytná vyšetření, zhotovíme fotografie a otisky pro studijní modely čelistí. Po prohlídce následuje krátké povídání o příčinách vzniku onemocnění zubů a dásní s kontrolou a nácvikem nejzákladnějších pomůcek ústní hygieny.

Po prvotním vyhodnocení Vašich požadavků a aktuálního zdravotního stavu následuje sestavení léčebného plánu. V případě, že bude vhodné, či nutné volit i ošetření nehrazené zdravotní pojišťovnou, nabídneme Vám sestavení léčebného plánu podle náročnosti dle platného ceníku (VÍCE INFORMACÍ ZDE) s přibližnou cenou do 3000,- Kč. O přesné ceně budete informováni předem.

Na konci Vaší návštěvy Vám předáme lékařskou zprávu, léčebný plán, poučení, informace a případně návrh rozpočtu ošetření nehrazeného ze zdravotního pojištění.

Jsme přesvědčeni, že nejdůležitější je vzniku onemocnění předcházet, proto vždy začínáme předáním nezbytných informací, umožněním a nácvikem správné ústní hygieny včetně výběru vhodných pomůcek a následné kontrole účinnosti domácí péče a ostatních preventivních opatření. Pokud není zvládnuta tato nejzásadnější část léčby, nemůžeme pokračovat v dalších úkonech vedoucích k zachování zubu v ústech.

Po schválení léčebného plánu a zvládnutí domácí ústní hygieny následuje rozplánování léčby a objednání na termíny k lékaři. Vždy postupujeme od největších problémů (bolest, hluboké kazy, záněty v kosti, zvýšená rizika dalších komplikací…).

Abychom Vás mohli objednat, je důležité znát Vaše rodné číslo, zdravotní pojišťovnu a telefonní číslo.

Orientační délky termínů – prosím rozmyslete předem:
Dospělý pacient – cca 60min
Dospělý pacient + dítě – cca 60min
Bezzubý, nebo téměř bezzubý pacient – cca 30min

Ke vstupnímu vyšetření budete objednání POUZE ve vyhrazené časy:
Čtvrtek 1.10.2020 12:30-15:30
Další termín vypíšeme pravděpodobně v průběhu října.

Mimo vyhrazený čas není, bohužel, možné Vás k vyšetření objednat.

Další termíny, kdy se budete moci objednat zveřejníme v nejbližší době na našich stránkách.

S přáním krásného dne
MDDr. Tomáš Petrák