Lékařská služba první pomoci – zubní lékařství Rychnov nad kněžnou

Vážení pacienti,

vzhledem k přetížení a extrémním čekacím dobám na lékařské pohotovostní službě v krajských městech přidávám krátké informace a rozpis všech pohotovostních služeb v Královéhradeckém a Pardubickém kraji i na naše stránky.

– Pokud trpíte akutním problémem vyhledejte pomoc svého registrujícího zubního lékaře.
– V případě, že svého registrujícího lékaře nemáte, vyhledejte pomoc jakéhokoliv zubního lékaře v běžné ordinační době. Po předchozí domluvě budete vyšetřeni a případně ošetřeni dle aktuálních možností Vašich a daného zdravotnického zařízení.
– V případě, že se akutní problém vyvine během dnů pracovního klidu, vyhledejte regionální službu první pomoci (rozpis viz odkazy níže)
– V případě, že se akutní problém vyvine mimo pracovní dobu regionální služby první pomoci a můžete vydržet do následujícího dne, vyhledejte první pomoc druhý den.
– V případě, že jste vyčerpali všechny výše uvedené možnosti a nemůžete vydržet do následujícího dne, vyhledejte pomoc lékařské pohotovostní služby v krajském městě (rozpis viz odkazy níže). Na této pohotovostní službě bude odstraněna bolest, ale nebude poskytnuta jiná než akutní péče.

Královéhradecký kraj: http://www.kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?pgid=170

Pardubický kraj: https://www.pardubickykraj.cz/lekarska-sluzba

Jak se chovat při úrazu zubu?
https://nc.petrak-stomatologie.cz/s/25FcYEXG58gaZAk