Přijímání nových pacientů (aktualizace červenec 2021)

Vážení pacienti a zájemci o přijetí do naší péče,

naše kapacity jsou v současné době naplněny, ale postupným dokončováním plánovaných prací jsme schopni průběžně nové pacienty přijímat. Vzhledem k velkému zájmu jsme nuceni využít nedokonalého systému pořadníku, ale je to v současné době to jediné co jsme schopni administrativně obsloužit.

Přečtěte si prosím informace na našich stránkách. Obecné informace na odkazu ZDE.

Na emailovou adresu poradnik@petrak-stomatologie.cz zašlete, prosím, své základní informace: zejména příjmení, jméno a telefonní číslo.

Pokud uznáte za vhodné, tak můžete do emailu připsat i počet a rodná čísla a jména dalších Vašich nejbližších, tím podstatně urychlíme Vaše první objednání.

Pořadník budeme postupně obvolávat od nejstarších zpráv podle uvolněné kapacity a během telefonátu Vám zopakujeme nejdůležitější informace a objednáme termín vstupního vyšetření.

Pokud by Vám jakýkoliv objednaný termín nevyhovoval, je nutné jej telefonicky zrušit minimálně 2 pracovní dny předem, abychom mohli uvolněné místo snadno zaplnit. Neomluvené návštěvy nás organizačně velmi zatěžují a významně zhoršují dostupnost péče pro ostatní pacienty.

Pokud vlastní emailovou adresu nemáte, poproste své blízké o pomoc. V případě nouze Vás do pořadníku můžeme zapsat po domluvě my, ale velmi oceníme, když nejdříve vyčerpáte všechny další možnosti.

S pozdravem
TP