Přijímáme nové pacienty!

Vážení,

konečně se nám po delší době podařilo větší počet pacientů převést z léčby akutních problémů do fáze postupných oprav. Mnozí pacienti již mají léčbu hotovou a nadále budou v dohledné době docházet pouze na preventivní prohlídky a dentální hygienu. Tím můžeme otevřít přijímání nových pacientů na vstupní vyšetření.

Vstupní vyšetření probíhá od zaznamenání Vašeho celkového zdravotního stavu, přes vyšetření úst, zubů, dásní, jazyka a ostatních částí dutiny ústní, rentgenové snímky, fotografie a ostatní postupy nutné k nalezení a popsání pokud možno všech případných problémů. V rámci sestavení léčebného plánu zjistíme Vaše priority a předáme Vám nezbytné informace týkající se budoucích ošetření a vyšetření v písemné formě. Vše si v klidu přečtete a jakmile připravený léčebný plán schválíme, zaregistruji Vás a budeme moci začít spolupracovat na zachování a vylepšení úrovně Vašeho ústního zdraví.

V případě, že máme smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou, máte hrazené vyšetření a rentgenové snímky ze zdravotního pojištění. Pokud bude sestavení léčebného plánu složitější a časově náročnější bude spojené s úhradou podle aktuálního ceníku dle náročnosti. Další informace ohledně financování péče ze zdravotního pojištění a přímých plateb v naší ordinaci Vám podáme při vstupním vyšetření a před každým výkonem.

V případě, že nemáme smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou, nebo nejste v České republice pojištění, je vstupní vyšetření včetně zhotovení rentgenových snímků spojené s úhradou na úrovni maximální částky za sestavení léčebného plánu podle aktuálního ceníku. Další informace ohledně financování péče v naší ordinaci Vám podáme při vstupním vyšetření a před každým výkonem.

Dětské pacienty přijímáme do péče vždy alespoň s jedním z rodičů. Tehdy můžeme zabezpečit perfektní znalost správné domácí péče o dětský chrup ze strany rodičů a Vaše děti mají velmi dobrou šanci na spokojený život bez kazů a parodontitidy. Protože čistý zub se nekazí, a zdravá populace začíná s poučeným rodičem a zdravým dítětem.

Těšíme se na setkání a příjemnou dlouholetou spolupráci.

Tomáš Petrák a Petrák stomatologie s.r.o.